Кошик
2 відгуки
 Раді вітати Вас у новому сезоні  2018 року.  
Висадка і догляд за Лілейниками
Контакти
Розсадник "Корнеліс"
+38067413-33-04
Вероніка Костюк
УкраїнаЖитомирська областьс. Двірецьвул. Житомирська 6
http://www.kornelis.biz
Мапа

Висадка і догляд за Лілейниками

Висадка і догляд за Лілейниками

Ландшафтний дизайн

Лілейники - найцінніша культура для озеленювачів. 

Лілейник можна висаджувати великою кількістю або поодиночно на газонах . Гарний вигляд вони мають при висадці великаю кількістю на фоні  хвойних , листяних дерев і чагарників. Лілейники розкішний  вигляд мають  на березі річок і озер створюючи природню красу.  Ці квіти низькорослих сортів, мають дуже чудовий вигляд між камінням на альпійських гірках ,або як  бордюр .

Лілейники  використовують на зріз у букети , де вони радують людей своєю ніжністю , яскравістю та довготривалою красою .

Висадка і догляд 

Лілейник - це трав'яниста рослина ,яка витримує всі  примхи природи окрім повної тіні та надмірної вологи . Але якою  б не вибагливою  не була рослина для її  життєдіяльності необхідно створити відповідні умови. Вибрати місце , яке саме цій рослині найкраще буде відповідати. Не дивлячись на те , що ці рослини невибаглеві , деякі з них (жовті ,білі і ін. ) потребують більшу кількість сонячних променів а ніж (фіолетові ,червоні оранжеві ) такі рослини  добре ростуть  в напівтинистих місцевостях , так як на сонці вони змінюють колір  і швидко в'януть .

Перед висадкою рослини , потрібно провести огляд кореневої системи , якщо є необхідність обрізати відмерле і дуже довге коріння .   Після огляду кореневої системи, ділені корневища поміщають у зазднлегідь підготовлну ямку на глибину 25-30 сантиметрів . Злегка кореневище  засипають зрихленою землею . Після  посадки, рослину  поливають і мульчують ( для утримання вологи ). Удобряти рослину в перший рік життя не рекомендується , до повного укорінення .

Будьте уважні : відстань між  молодими рослинами  повина бути не менше, а ніж 30 сантиметрів . 

Догляд заключається в поливі ,удобрені і позбавлені  засохлого  листя  і пов'явших квітів . Лілейники потребують більшої вологи при довгих засушливих днях ,тоді їх напитують як слід під корінь . Не можна щоб краплини води потрапляли на квіти , це  викликає пошкодження квіткових  ніжних листочків .

Органічні добрива краще вносити восени або раньою весною . Підживлення буде впливати на приріст нових молодих підводок  і продуктивність цвітіння в наступному році. Не слід зловживати добривами, особливо азотними, так як надлишок азоту збільшує зелену масу. Це негативно позначається на цвітінні рослин, погіршує зимування і призводить до розповсюдження шкідників.

 

facebook twitter
social-icon
Loading...